konak Stor Perde Yıkama

Servis Ve Montaj

konak Stor Perde Yıkama

Siz endişelenmeyin Stor perde ve zebra perdelerinizi ekip arkadaşlarımız evinize gelerek söküp perde yıkama işleminden sonra tekrar yerine montaj ediyor. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu unutmayın !.

konak Perde Yıkama

Neden Perde Yıkama

Siz veya ailenizden birinde saman nezlesi, alerji, egzama, kaşıntılı cilt veya tıkalı burun rahatsızlığı olabilir. Stor perde, zebra perde ve tül perdelerinizin temiz olduğundan emin olmalısınız. Toz, solunum problemleri, polipler, astım, egzama ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli hastalıklara neden olabilir. Bunu da önlemeniz için perdelerinizin, sterilize ve temizleyenmesi ve kokularının giderilmesi gerekli. konak stor perde yıkama firması sizin sağlığınız için buharlı yıkama yaparak birikmiş alerjenleri, kirleri ve lekeleri temizleyecektir.

Perde Yıkama konak

Nasıl Stor Perde Yıkama İşlemi Yapıyoruz

Stor ve zebra perdeleriniz ekiplerimiz tarafından buharlı temizlik yöntemi kullanılarak temizlenmeketdir. Bu diğer perde yıkama firmaları tarafından yaygın kullanılmayan etkili yöntemdir. Stor perde ve zebra perdelere buhar, kiri ve inatçı lekeleri çıkarmak için su ile birlikte püskürtülür. Daha sonra endüstriyel güç vakumu suyu perdelere herhangi bir zarar vermeden emerek temizler. Stor ve zebra Perdeleriniz biraz nemli bırakılır ve birkaç saat içinde kurur.

konak Stor Perde Yıkama, konak zebra Perde Yıkama en iyi yıkama şirketi

Buharla Stor Perde Yıkama

Endüstriyel, çalışma ve evsel alanların temizliğinde buhar gücünü kullanmak, pratikliği nedeniyle giderek daha popüler hale geldi. Geleneksel temizlik yöntemleri genellikle çıplak gözden gizlenmiş kiri ve lekeleri temizlemede zorlanır. Su aktif bileşenlerle temizlik maddesi olarak kullanılsada, bakteri ve küfün ürediği küçük çatlaklara ve deliklere etkili bir şekilde nüfuz edemez. İnsanların diğerlerine göre buharlı temizlik yöntemini seçmelerine neden olan birçok iyi neden vardır. Endüstriyel buharlı temizleme yöntemleri kuru buharı kullandığından, yüksek sıcaklıktaki buhar molekülleri, bakteri ve küfün genellikle geliştiği perde dikişleri ve kumaş deliklerinden kolayca nüfuz eder. konak stor perde yıkama şirketimiz işte bu yüzden stor perde, tül perde ve zebra perdeleri hem dezenfekte etmesi hem kimyasal maddelerin sağlığınıza hemde perde kumaşlarına zarar vermemesi için buharla perde yıkama yöntemini kullanır ve tavsiye eder.

Sağlığınız İçin stor perde, Zebra ve Tül Perdelerinizi Yılda İki Kez Temizletin.