İzmir Koltuk Yıkama 0542 563 66 79 İzmir Yatak ve Çekyat Yıkama
İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir koltuk temizleme firması koltuk ve çekyatlarınızı ister buharlı istersenizde sulu yıkama için kimyasal olmayan şampuanların yanı sıra, kir, leke ve bakterileri yok etmek için koltuk minderlerinin derinlerine ulaşan güçlü su püskürtme ve vakumlama sisisteminide kullanır. Vakumlu koltuk temizliğinin kumaşları dezenfekte etmek, temizlemek ve kokularını gidermek için en iyi çözümlerden biri olduğu bilinmektedir. Üstelik döşeme kumaşlarını neredeyse kuru bırakır ve ömrünü de uzatır. Egzama, astım, kaşıntılı cilt gibi en yaygın cilt rahatsızlıkları ve alerjileri olan, insanlar için daha da fazla fayda sağlar, kimyasal ve toksit olmayan çevre dostu olan yıkama şampuanları koltukların gerçek renklerinin bozulmasını önlemek için dikkatle seçilmiştir. Koltuk, kanepe ve çekyatlarınızın canlı ve temiz bir görünüme sahip olması paranızın tam karşılığını alamak sizi mutlu edecektir. İster narin ister nadir bir kumaş olsun Mürekkep, şekerli ve gazlı içecek, kan, boyama kalemleri, plastik boya ve taşınmada oluşan kir ve lekeler en uygun tavsiye edilmiş, denenmiş yöntemlerle hiçbir zarar vermeden yıkama yapılacakdır.

İzmir Koltuk Yıkama

İzmir Yatak Yıkama

Herhangi bir yatak ne kadar kaliteli ve pahalı olursa olsun zamanla kirlenir. Düzgün bir görünüme sahip olduğundan ve hijyenik olarak temiz olduğundan emin olmak için periyodik olarak her mevsim değişimlerinde yakama yapılması ideal olcaktır. Herhangi bir yatağı etkili bir şekilde temizlemek için firmamız aşağıda ele alacağımız temel yöntemlerle yıkama uygular. Alternatif olarak ideal bir sonuç sağlamak için zamandan ve emekten tasarruf sağlayacak olan izmir yatak yıkama şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Etkili yatak temizliği, derin temizlik için güçlü elektrikli vakum makinesı kullanılarak gerçekleştirlimelidir. Sadece yatağın yüzeyine yapışan tozu gidermekle kalmaz, aynı zamanda yün, küf ve toz akarları gibi çeşitli alerjenleri mükemmel bir şekilde temizleme yapar. Yatak kirlenmesini azaltan yatak çarşafları tarafından sürekli olarak korunmasına rağmen, doğrudan terlemeden dolayı sızma durumları vardır. Dökülen sabah kahvesi, çocuksu sürprizler olabilir ve sadece Bu lekeleri profesyonel yatak temizleme ürünleriyle çıkarmak mümkün olacaktır Yatak üzerindeki leke, kir, terleme sıvılarının üzerine leke sökücü sıvılar uygulanır birkaç dakika sonra vakumlanarak yıkama yapılır. Yatak yıkama yaparken nem tamamen çıkarılmalı ve içerideki elyaf ve pamuğun suyu emmesi engellemesi için vakum kullanılmalıdır, çünkü bu işlem küfün ve istenmeyen kokuların ortaya çıkmamasına neden olacakdır. Yatak temizliğinin sizin için çok yorucu olduğuna karar verirseniz, izmir yatak yıkama firmasını aramanız yeterli. Eski lekelerin ve kokuların dezenfeksiyonu ve giderilmesi için evde ve yerinde yatak temizleme elemanlarımız aynı gün sizlere hizmet verecekdir. Hayatınızın üçte birinin yatağınızda harcandığını unutmayın, bu yüzden temiz bir yatağın olmasının ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz ! Temiz olması gereken en önemli eşyalarından biridir. Düzenli yıkama sadece yatağınızın ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda alerjenleri azaltır ve uyku kalitenizin yükselmesine yardımcı olur.

Koltuk Yıkama İzmir

Çevreye Dost Ürünler

İzmir koltuk yıkama koltuk, yatak ve çekyat yıkamada uzmandır. Olağanüstü koltuk yıkama prosedürlerimiz nedeniyle binlerce memnun müşteri ile en tanınmış koltuk yıkama şirketlerinden biriyiz! Uzman koltuk yıkama elemanlarımız her türlü koltuk takımlarına yıkama yaparken sadece çevre dostu temizlik ürünleri kullanır. Sadece evinizi değil, ailenizi, çevrenizi ve evcil hayvanlarınızın sağlığını da korurlar.

Koltuklarınıza İyi Bakın

    koltuk ister tekli isterse üçlü olsun tüm yaşam alanımızın en önemli mobilyasıdır. son derece hijyenik evlerde bile oturma grupları zamanla kirlenir. Koltuk, çekyat ve kanepe temizliği uzmanlık isteyen bir iştir Çevre dostu olmayan kimyasallardan kaçınınız bu tarz ürünler leke, kir ve herhangi bir kokuyu ortadan kaldırmaz kumaş ve döşemelerin gözeneklerine, nüfuz ederek bazı solunum ve çilt hastalıklarına neden olabilir. Ayrıca kalitesiz ve hiç bir standartlara uymayan ucuz koltuk yıkama şampuanları, Döşeme kumaşlarını yıpratmakla kalmaz renk ve dokularınada inanlımaz zararlar verir. Evinizde olabilecek kazalar sonuçu çay, kahve, yemek ve şeker içeren bazı içecekler dökülebilir bu tarz lekelere karşı önerimiz bilindiğinin, aksine deterjan ve herhangi bir kimyasal yerine sedece temiz bir bez ve soğuk suyla hafif bastırarak silenmesi çünkü bulaşık deterjanı, klorak ve benzeri, Ürünler koltuk kumaşlarının hem rengini açar hemde lekelerin derinleşmesini ve sabitleşmesine sebep olur. Kışın evde koltuk ve çekyat üzerinde uzanıp dinlemekteyiz. Ped veya kılıf kulanmanız koltuk kumaşların hem yıpratmaz hemde daha geç kirlenmesini önler. Yazın nevresim veya yazlık ped kullanmanız terleyerek sıvıları koltuk döşemelerine geçmesini önleyerek daha temiz ve hijyenik kalmasını sağlayacakdır. Ped, nevresimleri yıkamak koltuk ve çekyatlarınızı temizlemekten daha pratik ve daha ekonomik olacaktır. Her mevsim geçişlerinde sizlere önerimiz periyodik olarak yıkama ve temizleme yaptırmanızdır. Bu hem koltuklar ve oturma gruplarınızın ömrünü uzatacak hemde, daha canlı canlı olmaların sağlıyacaktır.