Bayraklı Stor Perde Yıkama 0542 352 72 35 Zebra Perde Yıkama
Bayraklı Stor Perde Yıkama

Bayraklı Perde Yıkama

Bayraklı perde yıkama firmamız sizlerden gelen perde yıkama taleplerini telefonda randevu oluşturarak adresinizden alıp adresinize teslim ederek gerçekleştiriyoruz. Bizlere online randevu oluşturarakda ulaşabilir adresinize gelmemizi sağlaya bilisiniz.

Bayraklı Stor Perde Yıkama

Servis Ve Montaj

Siz endişelenmeyin Stor perde ve zebra perdelerinizi ekip arkadaşlarımız evinize gelerek söküp perde yıkama işleminden sonra tekrar yerine montaj ediyor. Bayraklı stor perde yıkama Size bir telefon kadar yakın olduğunu unutmayın.

Stor Perde Yıkama Bayraklı

Bayraklı Stor Perde Yıkama Fiyatları

Bayraklı Zebra Perde Yıkama fiyatlarımız ekonomik olmakla birlikte yıkanacak perdelerdeki kir ve leke durumuna göre değişmektedir. Tüm perde model ve çeşitleri metre kare olarak fiyatlandırılır. Yüksek metre kare ve sayıdaki perdelere toplu indirimler uygulanır.

Bayraklı Stor Perde Yıkama

Bayraklı stor perde yıkama şirketimiz stor perde ve zebra perdeleri kendimizin ürettiği su teknelerinde, özel temizleme solüsyonlarıyla bir gün beklettikten sonra kir ve tozlardan iyice arındırılır. Stor perde yıkama parkuruna alınmadan önce mermer masalara yatırılarak kir, yağ ve lekeler tek tek incelenir eğer lekeler ve kirler varsa, Bayraklı stor perde yıkama firmamızın özel şampuanlarıyla leke ve kirlerin üzerine yoğun bir şekilde uygulama yapılır ve elle fırçalayarak lekeler temizlenir. Tekrar temiz su teknesinde stor perde ve zebra perdeler şampuanların köpük ve kimyasallarından temizlenmesi için yarım günlük bir süre daha bekletilir. Teknelerden çıkarılan perdeler kireçsiz suyla Bayraklı stor perde yıkama firmasımızın özel üretimi olan stor perde yıkama makinasında çift taraflı olarak düşük devirde, kir çözücü ürünler verilerek yıkama gerçekleşir. Makinadan çıkan stor ve zebra perdeler durulama bölümüne alınmadan önce titizlikle incelenir tam anlamıyla kusursuz, bir yıkama olduğuna emin olduktan sonra hafif tazyikli su verilerek arkalı ve önlü temiz suyla durulanır. Bu işlemden geçen perdeler diğer bir işlem olan kurutma parkuruna alınmandan önce kompresörlerinin ürettiği yüksek hava basınıcı verilerek hem daha hızlı kurumasını, hemde kırışmamalarını sağlamak için uygulamaktayız. Bu parkurdan çıkan stor perdeler hafif nemli olur ve kurutma odalarında yaklaşık bir saat süreyle soğuk hava verilerek, kurutulurlar. Kurutma odalarından çıkan stor perdeler son kez kontrollerden geçirilmek için gerdirilerek ultrasonik ışık verirlir leke, şampuan ve su izlerinin olup, olmadığına bakılır eğer varsa Bayraklı stor perde yıkama şirketimizin elemanları sorunu ortadan kaldırmak için gerekirse tüm işlemleri en baştan yapmaktan kaçınmaz. Kontrollerden geçen perdeler paketleme bölümüne alındıktan sonra mekanizmaları ve zincirlerinde eksiklik veya kopukluk olmadığınıda kontrol ederiz. Bayraklı stor perde yıkama firmamız sadece stor perde,de kullanmak için üretilen delikli poşetlerle ambalajlama yaparız. Bayraklı perde yıkama şirketimiz delikli, poşet kullanma nedeni stor perde yıkama sonrası deliksiz poşetler hava almadığı için sıkışan hava kısa sürede nemlenme yapar bu nemde küflenmeye neden olur, Bayraklı stor perde yıkama firması uzun süre poşette kalsa bile poşetlerin deliklerinden sıkışan havanın çıkacağı için hiç bir küflenme ve nem oluşmayacağından, bu poşleri kullanmaktadır. Bayraklı perde yıkama şirketimiz bu uygulamaların tümünü zebra perde yıkama, stor perde yıkama ve fon perde yıkamada,da bire bir uygulamaktadır.

Sağlığınız İçin stor perde, Zebra ve Tül Perdelerinizi Yılda İki Kez Temizletin.